Tijdens de jaarvergadering van 27 januari 2015 is Henk van Dinther benoemd tot erelid van onze vereniging.

Henk is sinds mensenheugenis betrokken bij onze vereniging. Hij heeft zijn eerste EHBO diploma gehaald op 20 maart 1978. Bijna direct daarna is Henk toegetreden tot het bestuur van onze vereniging en heeft hij 26 jaar onze vereniging vorm gegeven. Hij heeft in die tijd vol overgave de functie van secretaris vervuld. Tevens heeft hij de ledenadministratie bijgehouden en de steunverleningen geregeld. Er zijn op dit moment, 10 jaar nadat Henk als secretaris gestopt is, nog steeds instanties die denken dat Henk onze secretaris is.

Ook in de periode daarna is Henk een waardevol lid gebleven. Hij heeft tijdens veel evenementen in Geffen zijn enthousiaste bijdrage geleverd als hulpverlener. Henk is een zeer betrokken lid van onze vereniging.

Op voordracht van het bestuur is Henk tijdens de jaarvergadering daarom benoemd tot erelid van onze vereniging. Wij feliciteren Henk dan ook van harte met dit erelidmaatschap.